Grand Prix Łodzi 2014: Bieg karnawałowy [zdjęcia, film] Reviewed by Momizat on . W niedzielę (9 lutego) dokładnie w samo południe odbył się kolejny już bieg w cyklu Grand Prix Łodzi 2014 w Biegach Przełajowych i Nordic Walking. Podczas piąte W niedzielę (9 lutego) dokładnie w samo południe odbył się kolejny już bieg w cyklu Grand Prix Łodzi 2014 w Biegach Przełajowych i Nordic Walking. Podczas piąte Rating: 0

Grand Prix Łodzi 2014: Bieg karnawałowy [zdjęcia, film]

Grand Prix Łodzi 2014: Bieg karnawałowy [zdjęcia, film]

W niedzielę (9 lutego) dokładnie w samo południe odbył się kolejny już bieg w cyklu Grand Prix Łodzi 2014 w Biegach Przełajowych i Nordic Walking.

Podczas piątej eliminacji na trasie w Parku 3 Maja zwyciężył Krzysztof Pietrzyk z LKS Koluszki, który wyjątkowo trudną zabłoconą trasę pokonał w czasie 17 minut i 20 sekund. Kolejno na drugim i trzecim miejscu rywalizację wśród mężczyzn zakończyli Tomasz Kunikowski i Wojciech Frączek.

Wśród kobiet bezkonkurencyjna okazała się Monika Kaczmarek, czas 18:38 wystarczył nie tylko do zwycięstwa wśród kobiet ale do zajęcia czwartej pozycji w klasyfikacji łączonej. Kolejne miejsca wśród Pań wywalczyły Zuzanna Mokros oraz Małgorzata Michalak-Mattar.

Dzisiejszy bieg był wyjątkowy nie tylko ze względu na trudne warunki atmosferyczne. Jak co roku w okresie karnawału biegacze przywdziali kolorowe przebrania co dodało zawodom dodatkowego uroku. Na trasie spotkać można było żabę, kowbojkę, czarownice, zakonnice, konia, żołnierzy, boksera a nawet kajak. Kolejne zawody z cyklu GP Łodzi już 9 marca tradycyjnie w Parku 3 Maja.

 

Leave a Comment

© 2012 Dzień Dobry Łódź (DDLodz.pl)

Scroll to top