Cebulice syberyjskie zakwitły w Parku Klepacza [zdjęcia] Reviewed by Momizat on . Chociaż kalendarzowa wiosna towarzyszy nam już od niemal miesiąca, dopiero od kilku dni możemy cieszyć się cieplejszym powietrzem i promieniami słońca. Zmiana a Chociaż kalendarzowa wiosna towarzyszy nam już od niemal miesiąca, dopiero od kilku dni możemy cieszyć się cieplejszym powietrzem i promieniami słońca. Zmiana a Rating:

Cebulice syberyjskie zakwitły w Parku Klepacza [zdjęcia]

Cebulice syberyjskie zakwitły w Parku Klepacza [zdjęcia]

Chociaż kalendarzowa wiosna towarzyszy nam już od niemal miesiąca, dopiero od kilku dni możemy cieszyć się cieplejszym powietrzem i promieniami słońca. Zmiana aury wpłynęła korzystnie na przyrodę i dzięki temu w Parku im. ks. bp. Michała Klepacza zakwitły tysiące błękitnych cebulic.

Aby odczarować nieco szarą rzeczywistość, przez cały sezon jesienno-zimowy prezentowaliśmy wam galerie pełne kolorów i optymizmu. Mogliście u nas oglądać jesienne krajobrazy, pokazaliśmy wam storczyki z łódzkiej Palmiarni, przypomnieliśmy tulipany z Ogrodu Botanicznego, lilie, a także odwiedziliśmy wystawę storczyków w Botaniku. Nadszedł jednak czas na zdjęcia aktualne.

W Parku Klepacza, który znajduje się pomiędzy ulicą Wólczańską, Skorupki i al. Politechnik, pojawiły się cebulice syberyjskie. Rośliny jak co roku utworzyły piękne kwiatowe dywany. Warto zobaczyć je zanim znikną.

Leave a Comment

© 2012 Dzień Dobry Łódź (DDLodz.pl)

Scroll to top