André Rieu w Łodzi: 9 maja 2014 roku koncert skrzypka w Atlas Arenie [informacje, bilety] Reviewed by Momizat on . André Rieu, holenderski skrzypek i dyrygent, wystąpi w Polsce. O koncertach, które odbędą się w maju 2014 roku, muzyk poinformował na swojej stronie na portalu André Rieu, holenderski skrzypek i dyrygent, wystąpi w Polsce. O koncertach, które odbędą się w maju 2014 roku, muzyk poinformował na swojej stronie na portalu Rating:

André Rieu w Łodzi: 9 maja 2014 roku koncert skrzypka w Atlas Arenie [informacje, bilety]

André Rieu w Łodzi: 9 maja 2014 roku koncert skrzypka w Atlas Arenie [informacje, bilety]

André Rieu, holenderski skrzypek i dyrygent, wystąpi w Polsce. O koncertach, które odbędą się w maju 2014 roku, muzyk poinformował na swojej stronie na portalu facebook.com.

“Świetne wieści Polska!!! André Rieu and his Orchestra will come to your beautiful country!” - mogli przeczytać kilka dni temu fani artysty. Pod wpisem od razu pojawiły się komentarze wyrażające radość i wdzięczność za ogłoszenie dat polskich koncertów.

André Rieu & His Johann Strauss Orchestra zagrają w naszym kraju dwukrotnie: 9 maja 2014 w łódzkiej Atlas Arenie oraz 10 maja 2014 roku w trójmiejskiej Ergo Arenie.

Pięćdziesięcioosobowa Orkiestra, sprzęt przewożony w dziesięciu ogromnych ciężarówkach, dźwięk, światło i piękne dekoracje sprawiają, że każdy koncert staje się magicznym i niepowtarzalnym spektaklem. W repertuarze artystów znajdują się wspaniałe walce, które Rieu upodobał sobie w sposób szczególny, a także melodie znane z opery, operetki i musicali.

BILETY NA KONCERT ANDRÉ RIEU W ATLAS ARENIE

Kategoria 1: 490 zł
Kategoria 2: 360 zł
Kategoria 3: 260 zł
Kategoria 4: 190 zł

Koncert André Rieu & His Johann Strauss Orchestra w Atlas Arenie odbędzie się 9 maja 2014 roku.

André Rieu – “The Second Waltz” (Shostakovich)

André Rieu – “My Way” (Live at Radio City Music Hall, New York)

André Rieu – “Hungarian Dance” (live in Sydney)

André Rieu – Love theme from “Romeo and Juliet”

Zdjęcie: Kadr z youtube.com

Comments (10)

 • barbara

  Trzy lata temu kolezanka z hamburga poleciła mi posłuchac Andre Rieu na youtube ,i z mety zostałam jego fanką .Bogu dziękuję za youtuba nie ma dnia, żebym nie posłuchała jego orkiestry. Teraz dr eczy mnie myśk kiedy przyjedzie do Wrocławia, bo Gdańsk i łódż są dla mnie za daleko

  Odpowiedz
 • juli

  No wreszcie coś pięknego na Polskiej arenie .

  Odpowiedz
 • juli

  …i ta sopranistka Mirusia Louwerse – uwielbiam Andre Rieu i , solistów …

  Odpowiedz
 • Malwina Kot

  A ja mieszkam w prawdzie ok. 100 km od Łodzi , ale bilet na 09 maja 2014 r już MAM .
  I to jak się śmieję w sektorze D-lux / A 1 /
  Andre Rieu odkrył mój mąż na You Tube . Teraz nie ma wejścia na internet , by w tle nie leciało coś od niego

  Odpowiedz
 • wybe

  Ja dwukrotnie byłam na koncertach w Berlinie (najbliżej) i jestem szczęśliwa, że Maestro przyjedzie do Polski. Osobiście go o to prosiłam. Bilet do Gdańska mam. Myślę, że telewizja zapromuje to niezwykłe wydarzenie muzyczne. Na razie polecam internet i płyty dvd.

  Odpowiedz
 • beata

  kocham kocham kocham coz wiecej mozna powiedziec

  Odpowiedz
 • h&j

  Uwielbiam Andre Rieu i całą Jego Johann Strauss Orchestra.Cudowni,wspaniali soliści.Byliśmy na koncercie w Hamburgu.Niesamowite przeżycie.Oczywiście będziemy z mężem na koncercie w Gdańsku.

  Odpowiedz
 • Boleslaw

  Andre robi to profesjonalnie, z ogromnym rozmachem, niektórzy imputują mu komerche i kicz , ale właśnie tym czym dla polskiej wiekszosci mlodziezy jest disco – polo to dla melomanow muzyki operetkowej i rozrywkowej Rieu ze swoja orkiestrą jest niepowtarzalny i doskonały w tym co robi. Potrafi zgotowac atmosfere radości , melancholii do muzycznego orgazmu w finale. Goraco polecam i pozdrawiam milosnikow muzyki lekkiej i przyjemnej.

  Odpowiedz
 • hania

  Od osmiu lat słucham Andre na yutube!I zawsze marzyłam ó koncercie na żywo. Jak przeczytałam w internecie to z miejsca kupiłam bilety do Łodzi a mieszkam koło Jeleniej góry. Trudno nie pojadę na urlop ,to bedzie w ramach urlopu. I wiem że ne będę załowac!

  Odpowiedz
 • Jurek

  Ja jade z Barcelony na koncert do Lodzi i sie nie chwale…

  Odpowiedz

Leave a Comment

© 2012 Dzień Dobry Łódź (DDLodz.pl)

Scroll to top