Jedna z najbardziej rozpoznawalnych artystek na Polskiej scenie muzycznej. Ma w swoim dorobku wiele prestiżowych nagród w tym: Fryderyki, Superjedynki. MTV European Music Awards, oraz ponad milion sprzedanych płyt. Każdy z jej albumów pokrył się kilkukrotna platyną. Kasia Kowalska bo o niej mowa wystąpi już w najbliższy czwartek w łódzkim klubie Scenografia.

Artystka obchodzi obecnie jubileusz 25-lecia pracy artystycznej i wydała swój nowy album, „Aya”, na który jej fani czekali aż 10 lat. „Aya” jeszcze przed premierą znalazła się na 1 miejscu listy sprzedaży płyt empiku!

Podczas koncertów nie zabraknie największych przebojów artystki, jak „Prowadź mnie”, „Antidotum”, „A to co mam”, “Spowiedź”, “Być tak blisko”, „Co może przynieść nowy dzień”, „Coś optymistycznego”, „To co dobre” i wielu innych, a także utworów z najnowszej płyty, m.in. promującego ją singla „Alannah (tak niewiele chcę)”.

Czeka nas piękny koncert! Przepełniony emocjami, niezwykłą energią wokalistki i wieloma znanymi piosenkami, które Kasia Kowalska wylansowała na przestrzeni 25 lat swojej artystycznej kariery. Zapraszajcie swoje drugie połówki, przyjaciółki, znajomych i niech uniesie nas rock’n’roll!