W czwartek (15 marca) w klubie Wytwórnia odbędzie sięStand-Up Night z udziałem Roberta Korólczyka, Ewy Błachnio, Tomasza Jachimka i Marcina Zbigniewa Wojciecha. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs w którym do wygrania jest dwuosobowe zaproszenie na to wydarzenie.

STAND-UP NIGHT
Organizator: Music Company

Bilety:
Kategoria I – 79zł [ KUP BILET ]
Kategoria II – 69zł [ KUP BILET ]

KONKURS: Wygraj bilety na Stand-Up Night w klubie Wytwórnia

Aby zdobyć podwójne zaproszenie na koncert wystarczy że napiszesz, narysujesz, sfotografujesz lub nagrasz wideo (forma dowolna) w którym opowiesz nam swoją zabawną historię. Nasze jury nagrodzi autora najśmieszniejszej odpowiedzi. Liczymy na waszą kreatywność!

Odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz imieniem i nazwiskiem osoby towarzyszącej (wymóg klubu Wytwórnia) wyślij na adres konkursy@ddlodz.pl W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „Stand-Up”. 

Na zgłoszenia czekamy do niedzieli (11 marca) do godziny 20:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania nagród.

Uwaga! Już wkrótce na naszym facebookowym profilu do wygrania będzie drugie podwójne zaproszenie, by zwiększyć swoje szanse na wygraną śledź uważnie nasz profil TUTAJ!

PODZIEL SIĘ
Redakcja DDLodz.pl
Jesteśmy redakcją serwisu Dzień Dobry Łódź. Skontaktuj się z nami poprzez mail: redakcja[?]ddlodz.pl