W czwartek (14 grudnia) w klubie Wytwórnia wystąpi formacja Fisz Emade Tworzywo. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs w którym do wygrania są dwa dwuosobowe zaproszenia na to wydarzenie.

FISZ EMADE TWORZYWO

Otwarcie drzwi: 19:00
Start koncertu: 20:30

 

Bilety:
49 PLN – przedsprzedaż (stojące)

59 PLN – od 7.12.2017  (stojące)
89 PLN – balkon, miejsca numerowane
99 PLN – od 7.12.2017, balkon, miejsca numerowane

KONKURS: Wygraj bilety na koncert Fisz Emade Tworzywo w Wytwórni

Aby zdobyć zaproszenie na koncert wystarczy że napiszesz nam jaki tytuł nosi ostatnia płyta formacji Fisz Emade Tworzywo. Możesz także w kreatywny sposób spróbować przekonać nas czemu to właśnie Ty powinnaś / powinieneś otrzymać zaproszenie na koncert.

Odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz imieniem i nazwiskiem osoby towarzyszącej (wymóg klubu Wytwórnia) wyślij na adres konkursy@ddlodz.pl W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „Fisz”. Najciekawsze poprawne odpowiedzi nagrodzimy wejściówkami na koncert.

Na zgłoszenia czekamy do niedzieli (10 grudnia) do godziny 18:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania nagród.

WYNIKI KONKURSU: Wygraj bilety na koncert Fisz Emade Tworzywo w Wytwórni

Dwuosobowe zaproszenia na występ formacji Fisz Emade Tworzywo w klubie Wytwórnia otrzymują: Ewa Górniak i Milena Bilińska.

Gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, wkrótce znajdziecie w nich informacje o sposobie odbioru nagród. Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce.