W niedzielę (26 listopada) w klubie Wytwórnia wystąpi formacja Dr Misio. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs w którym do wygrania są dwa dwuosobowe zaproszenia na to wydarzenie.

DR MISIO

 

Bilety: przedsprzedaż: 45 zł z kartą zniżkową, 50 zł bez karty; w dniu koncertu: 50 zł z kartą zniżkową, 55 zł bez karty. Koncert stojący.

KONKURS: Wygraj bilety na koncert Dr Misio w Wytwórni

Aby zdobyć zaproszenie na koncert wystarczy że napiszesz nam czym poza grą w formacji Dr Misio zajmuje się wokalista grupy Arkadiusz Jakubik. Możesz także w kreatywny sposób spróbować przekonać nas czemu to właśnie Ty powinnaś / powinieneś otrzymać zaproszenie na koncert.

Odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz imieniem i nazwiskiem osoby towarzyszącej (wymóg klubu Wytwórnia) wyślij na adres konkursy@ddlodz.pl W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „Dr Misio”. Najciekawsze poprawne odpowiedzi nagrodzimy wejściówkami na koncert.

Na zgłoszenia czekamy do piątku (24 listopada) do godziny 18:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania nagród.

WYNIKI KONKURSU: Wygraj bilety na koncert Dr Misio w Wytwórni

Dwuosobowe zaproszenia na występ formacji Dr Misio w klubie Wytwórnia otrzymują: Piotr Kwiatkowski i Maciej Maciejewski.

Gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, wkrótce znajdziecie w nich informacje o sposobie odbioru nagród. Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce.