W sobotę (11 listopada) w klubie Wytwórnia wystąpi formacja Łąki Łan. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs w którym do wygrania są dwa dwuosobowe zaproszenia na to wydarzenie.

ŁĄKI ŁAN – „LEĆ TOUR”

Bilety: przedsprzedaż: 45 zł – z kartą zniżkową, 50 zł – bez karty zniżkowej 
w dniu koncertu: 50 zł – z kartą zniżkową, 55 zł – bez karty zniżkowej
Koncert stojący.

KONKURS: Wygraj bilety na koncert Łąki Łan w Wytwórni

Aby zdobyć zaproszenie na koncert wystarczy że napiszesz nam ile płyt wydała do tej pory formacja Łąki Łan. Możesz także w kreatywny sposób spróbować przekonać nas czemu to właśnie Ty powinnaś / powinieneś otrzymać zaproszenie na koncert.

Odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz imieniem i nazwiskiem osoby towarzyszącej (wymóg klubu Wytwórnia) wyślij na adres konkursy@ddlodz.pl W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „Łąki Łan”. Najciekawsze poprawne odpowiedzi nagrodzimy wejściówkami na koncert.

Na zgłoszenia czekamy do czwartku (9 listopada) do godziny 18:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania nagród.

WYNIKI KONKURSU: Wygraj bilety na koncert Łąki Łan w Wytwórni

Dwuosobowe zaproszenia na występ Łąki Łan w klubie Wytwórnia otrzymują: Krystyna Lukas Adrian Jabłoński oraz Łukasz Wirszewski.

Gratulujemy! Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe, wkrótce znajdziecie w nich informacje o sposobie odbioru nagród. Pozostałym uczestnikom winszujemy kreatywności i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które ogłosimy już wkrótce.