W niedzielę (21 maja) w klubie Wytwórnia odbędzie się kolejny z koncertów w ramach cyklu „Siesta w drodze”. Tym razem gościem Marcina Kydryńskiego będzie francuski wokalista Jehro. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs w którym do wygrania jest dwuosobowe zaproszenie na to wydarzenie.

SIESTA W DRODZE: JEHRO
Bilety (miejsca siedzące): 80 zł z Kartą, 90 zł bez Karty

Jehro, a właściwie Jérôme Cotta, jest francuskim wokalistą i autorem tekstów. Jego historia związana jest nie tylko z Francją – po matce jest wpół Włochem, wpół Grekiem, w dodatku poliglotą – śpiewa po angielsku, hiszpańsku i francusku. W wieku 20 lat przeniósł się z rodzimej Marsylii do Londynu i muzykował na ulicy. Właśnie wtedy odkrył swoją wielką miłość do reggae i popu.

W 1999 roku powrócił do ojczyzny i wydał pierwszy album „L’arbre et le Fruit”, który odniósł wielki sukces i opanował francuskie listy przebojów. W 2007 roku światło dzienne ujrzał anglojęzyczny album Jehro zatytułowany pseudonimem artysty. Krążek ten był przedstawicielem niezwykłego połączenia folku, reggae i muzyki latynoskiej. Cztery lata później (w 2011r.) artysta wydał płytę „Cantina Paradise” z utworami w języku angielskim i hiszpańskim, zaś nie tak dawno – 22 czerwca 2015r. – zaprezentował fanom czwartą w karierze płytę „Bohemian Soul Songs”.

Jehro swoją twórczością niesie potęgę światła i pozytywnych emocji, wprawnie jednocząc ze sobą rytmy reggae, calypso i bossa novę. Tematyka utworów jest zazwyczaj smutna, o poważnym charakterze, jednak w przyjemnej dla ucha odsłonie.

KONKURS: Wygraj bilety na koncert Jehro w Wytwórni

Aby zdobyć dwuosobowe zaproszenie wystarczy że napiszesz nam, ile albumów wydał Jehro oraz w kreatywny sposób przekonasz nas czemu to właśnie Ty powinnaś / powinieneś otrzymać zaproszenie na koncert.

Odpowiedź wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz imieniem i nazwiskiem osoby towarzyszącej (wymóg klubu Wytwórnia) wyślij na adres konkursy@ddlodz.pl W temacie wiadomości podaj koniecznie hasło „Jehro”. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy wejściówkami na koncert.

Na zgłoszenia czekamy do soboty (20 maja) do godziny 20:00. Po upływie tego terminu wybierzemy zwycięzców i poinformujemy o sposobie odebrania nagród.